1.Sklep internetowy palniki24.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci   Internet, zamówienia są przyjmowane telefonicznie, mailowo oraz poprzez stronę http://www.palniki24.pl Każdorazowo zamówienie musi być potwierdzone telefonicznie   poprzez zamawiającego lub przez sklep.

2.Wszystkie produkty oferowane w sklepie palniki24.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.Wszystkie ceny podane na stronach internetowych palniki24.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie   w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4.Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie faktury VAT.

 

5.Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw.

6.Możliwe są następujące formy płatności:

 

• Za pobraniem - gotówką kurierowi.

• Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, towar jest pakowany i wysyłany.

7.Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

8.Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub poprzez e-mail.

9.Jeżeli dostarczony towar nie będzie sprawny, Klientowi przysługuje prawo otrzymania tego towaru z usuniętą wadą bądź wymiany na nowy egzemplarz, pozbawiony wad. Stwierdzenie wady produktu wymaga decyzji producenta, dystrybutora bądź importera. W przypadku wykrycia wady produktu prosimy, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym ze Sklepem, o odesłanie na nasz adres korespondencyjny wadliwego produktu wraz z kopią faktury lub paragonu. Po uzyskaniu opinii producenta, dystrybutora bądź importera zwrócimy koszty zakupu bądź wymienimy towar na wolny od wad.

 

10.Towar zamawiany nie podlega zwrotowi bez podania konkretnej przyczyny.

11.Zachęcamy również do dzielenia się z nami uwagami na temat funkcjonalności sklepu jak i również chętnie służymy pomocą w kwestiach doradztwa technicznego na temat oferowanych przez nas urządzeń.